Мостипан Олена Валеріївна

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 27.821.024 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації МОСТИПАН Олени Валеріївни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство» за спеціальністю 201 «Агрономія».

Склад разової спеціалізованої вченої ради:

Голова ради:
КАРПУК Леся Михайлівна, доктор сільськогосподарських наук, професор, професор кафедри землеробства, агрохімії та ґрунтознавства Білоцерківського національного аграрного університету.
Контактний телефон: +380679919117

Рецензенти:
ХАХУЛА Валерій Семенович, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, декан агробіотехнологічного факультету Білоцерківського національного аграрного університету.
ПРАВДИВА Людмила Анатоліївна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри технологій у рослинництві та захисту рослин Білоцерківського національного аграрного університету.

Офіційні опоненти:
ЛЮБИЧ Віталій Володимирович, доктор сільськогосподарських наук, професор, професор кафедри харчових технологій Уманського національного університету садівництва.
БІЛЯВСЬКА Людмила Григорівна, доктор сільськогосподарських наук, професор, професор кафедри селекції, насінництва і генетики Полтавського державного аграрного університету.

Код та назва спеціальності: 201 «Агрономія»

Шифр та назва галузі знань: 20 «Аграрні науки та продовольство»

Здобувач ступеня PhD: МОСТИПАН Олена Валеріївна

Тема дисертаційної роботи: «Формування продуктивності сої залежно від агротехнологічних заходів вирощування в умовах Правобережного Лісостепу України».

Науковий керівник – ГРАБОВСЬКИЙ Микола Борисович, доктор сільськогосподарських наук, професор, професор кафедри технологій в рослинництві та захисту рослин Білоцерківського національного аграрного університету.

Дата та час захисту:

Захист дисертації відбудеться за адресою: Білоцерківський національний аграрний університет, м. Біла Церква, пл. Соборна, 8/1, центральний корпус (конференц-зала).

• Рецензія рецензента Хахули В.С.
  • Рецензія рецензента Хахули В.С., підписана КЕП
  • Рецензія рецензента Правдивої Л.А.
  • Рецензія  рецензента Правдивої Л.А., підписана КЕП
  • Відгук офіційного опонента Любича В.В.
  • Відгук офіційного опонента  Любича В.В., підписаний КЕП
  • Відгук офіційного опонента Білявської Л.Г.
  • Відгук офіційного опонента Білявської Л.Г., підписаний КЕП
  • Рішення спеціалізованої вченої ради про присудження ступеня доктора філософії
  • Наказ про видачу диплома доктора філософії

Відеозапис захисту дисертації