СТАЖУВАННЯ

Один із важливих етапів освітньо-наукової програми доктора філософії (PhD) є можливість стажування у зарубіжному університеті-партнері. Підготовку до стажування доцільно розпочати вже на першому році навчання – спільно із науковим керівником розглядаються та обираються найперспективніші для досліджень наукові центри та університети.

Порада: Участь у семінарах, літніх школах може стати хорошим початком для спілкування із майбутнім керівником зарубіжного стажування, допоможе визначитися із вибором місця стажування.

Основна ціль стажування у проведенні дослідження за тематикою дисертаційного дослідження. Зміст стажування визначається спільно із науковим керівником, гарантом освітньо-наукової програми на факультеті та приймаючої сторони. Найчастіше вона включає наступні заходи: участь у реалізації дослідницьких проектів, прослуховуванням освітніх дисциплін, участь у роботі наукових семінарів і Workshop.

Тривалість стажування визначається індивідуально, залежно від програми стажування, укладеного договору із університетом-партнером.

Результатом стажування є, насамперед, частина дисертації або стаття англійською мовою, підготовлена під час стажування.

Звіт за результатами стажування має відображати досягнуті наукові теоретичні узагальнення та дослідження експериментальної частини. Від аспірантів PhD, які пройшли стажування, вимагається підготовка доповіді про результати стажування на наступному науково-дослідницькому семінарі (Workshop). Окрім того, необхідно представити коротку характеристику, підготовлену іноземним консультантом-керівником стажування, а також сертифікати про проходження курсів і дисциплін.

Фінансування стажування здійснюється за рахунок коштів відповідної програми, за якою одержано грант.

201 "Агрономія"

204 "Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва"

212 "Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза"