координатор СНТ, канд. с.-г. наук, доцент
Корнієнко Діана Миколаївна, голова СНТ,
магістрантка 3 курсу факультету ветеринарної медицини
Корнієнко Альона, заступник голови СНТ,
студентка 4 курсу біолого-технологічного факультету
Богданевич Дарина Ігорівна
студентка 4 курсу соціально-гуманітарного факультету
Пруська Наталія
студентка 3 курсу біолого-технологічного факультету
Котляр Тимофій
студент 4 курсу агробіотехнологічного факультету
Бабенко Катерина
студентка 2 курсу економічного факультету
Діденко Валентин
магістрант соціально-гуманітарного факультету
Метою діяльності СНТ є створення умов для розкриття творчих здібностей і виховання студентської молоді, збереження і поповнення на цій основі інтелектуального потенціалу БНАУ, стимулювання роботи кафедр з організації науково-дослідної роботи студентів, сприяння роботі Університету щодо підвищення якості підготовки фахівців з вищою професійною освітою, подальшого розвитку інтеграції науки і освіти.
Функції СНТ БНАУ:
Наукова:
- Залучає студентів до науково-організаційної, науково-дослідної, координаційної, науково-проектної, впроваджувальної діяльності.
- Розробляє і реалізує програми, мета яких – підвищення наукового потенціалу студентів Університету.
- Здійснює моніторинг потреб Університету та зовнішніх організацій в результатах науково-дослідної роботи студентів, ринку наукових студентських проектів, можливостей фінансової та іншої підтримки студентських наукових розробок, що здійснюються в Університеті.
Організаційна:
- Бере участь у плануванні та організації науково-дослідницької, координаційної, науково-проектної, впроваджувальної та іншої діяльності студентів Університету.
- Розробляє інформаційно-методичну, нормативну та організаційно-розпорядчу документацію та рекомендації щодо здійснення науково-дослідної, науково-методичної, науково-організаційної діяльності студентів Університету, проводить методичну та консультаційну роботу із студентами Університету.
- Проводить студентські наукові заходи в Університеті (конференції, «круглі столи», семінари, конкурси студентських наукових робіт, конкурси бізнес-проектів, дискусійні клуби та ін.).
- Забезпечує науково-організаційний супровід і підтримку студентських наукових проектів та робіт, виконаних студентами Університету в самостійному науковому пошуку.
- Налагоджує зв'язки з СНТ інших вищих навчальних закладів, вивчає їх досвід організації науково-дослідної роботи студентів з метою реалізації спільних проектів і впровадження нових форм і методів у роботу СНТ Білоцерківського НАУ.
- Здійснює організаційну та інформаційну підтримку наукових заходів, що проводяться кафедрами та іншими науковими підрозділами Університету.
- Надає науково-організаційну підтримку студентам Університету при підготовці наукових робіт для участі в міжвузівських, всеукраїнських та міжнародних конкурсах на кращу наукову роботу студентів.
- Підтримує систему зворотного зв’язку СНТ зі студентами Білоцерківського НАУ, структурними підрозділами Університету, а також зовнішніми організаціями з метою підвищення ефективності науково-дослідної роботи студентів Університету.
Інформативна:
- Привертає студентів до участі у внутрішньовузівських, обласних, регіональних, всеукраїнських та міжнародних студентських заходах, а також в організації та проведенні подібних заходів у Білоцерківському національному аграрному університеті.
- Веде постійне оновлення баз даних про конкурси наукових робіт студентів, студентські наукові конференції, семінари та інші наукові заходи; а також про організації, що підтримують роботу вузів в області. науково-дослідної роботи студентів.
- Здійснює інформаційний супровід науково-дослідної роботи студентів і їх діяльності.
- Координує роботу постійно діючих студентських гуртків, проблемних груп з актуальних проблем науки.
- Готує матеріали для наукового розділу інтернет-порталу та періодичних видань Білоцерківського національного аграрного університету.
На засіданнях Ради молодих вчених і Студентського наукового товариства обговорюються майбутні наукові проекти, створюються ініціативні групи для допомоги в організації науково-практичних заходів.
Наукові дослідження студентів проводяться під керівництвом науково-педагогічних працівників у науково-дослідних лабораторіях, навчально-наукових філіях кафедр на виробництві, навчально-виробничому центрі БНАУ, ветеринарній і юридичний клініках, наукових гуртках.
Кожного року в університеті проводяться науково-практичні конференції здобувачів вищої освіти, для розкриття їх наукового потенціалу. Студенти на конференціях виступають з доповідями. Нагороджуються дипломами І-ІІІ ступенів, грамотами та подяками.
Студенти-члени СНТ беруть активну участь у щорічному Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей.
У Білоцерківському НАУ діє система підтримки, морального та матеріального заохочення студентів до науково-дослідницької роботи. На День студента і День науки нагороджуться спеціальними призами та грошовими преміями студенти і аспіранти, які беруть активну участь у науковій роботі, успішно презентують результати свої досліджень на конкурсах і різних науково-практичних заходах.
Найкращі студенти, члени СНТ, які активно займаються науково-дослідною роботою, виступають на конференціях, беруть участь у конкурсах наукових студентських робіт після закінчення університету отримують рекомендації до вступу в аспірантуру.