Самойлик Майя Олександрівна

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 27.821.025 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації САМОЙЛИК Майї Олександрівни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство» за спеціальністю 201 «Агрономія».

Склад разової спеціалізованої вченої ради:

Голова ради:
ГРАБОВСЬКИЙ Микола Борисович, доктор сільськогосподарських наук, професор, професор кафедри технологій у рослинництві та захисту рослин  Білоцерківського національного аграрного університету.
Контактний телефон: +380669272921

Рецензенти:
ФЕДОРУК Юрій Васильович, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри технологій у рослинництві та захисту рослин Білоцерківського національного аграрного університету.
КУМАНСЬКА Юлія Олександрівна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри генетики, селекції і насінництва сільськогосподарських культур Білоцерківського національного аграрного університету.

Офіційні опоненти:
ТИЩЕНКО Володимир Миколайович, доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри селекції, насінництва і генетики Полтавського державного аграрного університету.
СОЛОМОНОВ Руслан В’ячеславович, кандидат сільськогосподарських наук, старший дослідник, доцент кафедри захисту, генетики і селекції рослин Одеського державного аграрного університету.

Код та назва спеціальності: 201 «Агрономія»

Шифр та назва галузі знань: 20 «Аграрні науки та продовольство»

Здобувач ступеня PhD: САМОЙЛИК Майя Олександрівна

Тема дисертаційної роботи: «Селекційна цінність вихідного матеріалу пшениці м'якої озимої створеного за гібридизації різних екотипів»

Науковий керівник ЛОЗІНСЬКИЙ Микола Владиславович, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, завідувач кафедри генетики, селекції і насінництва сільськогосподарських культур Білоцерківського національного аграрного університету.

Дата та час захисту:

Захист дисертації відбудеться за адресою: Білоцерківський національний аграрний університет, м. Біла Церква, пл. Соборна, 8/1, центральний корпус (конференц-зала).

• Рецензія рецензента Федорука Ю.В.
  • Рецензія рецензента Федорука Ю.В. підписана КЕП
  • Рецензія рецензента Куманської Ю.О.
  • Рецензія рецензента Куманської Ю.О., підписана КЕП
  • Відгук офіційного опонента Тищенка В.М.
  • Відгук офіційного опонента Тищенка В.М., підписаний КЕП
  • Відгук офіційного опонента Соломонова Р.В.
  • Відгук офіційного опонента  Соломонова Р.В., підписаний КЕП
  • Рішення спеціалізованої вченої ради про присудження ступеня доктора філософії
  • Наказ про видачу диплома доктора філософії

Відеозапис захисту дисертації