Осіпенко Інна Станіславівна

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 27.821.020 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації ОСІПЕНКО Інни Станіславівни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство» за спеціальністю 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

Склад разової спеціалізованої вченої ради:

Голова ради:
БІТЮЦЬКИЙ Володимир Семенович, доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри екології та біотехнології Білоцерківського національного аграрного університету
E-mail: voseb@ukr.net
Контактний телефон: +380963747151

Рецензенти:
ЦЕХМІСТРЕНКО Оксана Сергіївна, доктор сільськогосподарських наук, професор, професор кафедри харчових технологій і технологій переробки продукції тваринництва Білоцерківського національного аграрного університету.
МАШКІН Юрій Олексійович, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри технологій виробництва продукції птахівництва та свинарства Білоцерківського національного аграрного університету.

Офіційні опоненти:
ЦАП Світлана Володимирівна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри технології годівлі і розведення тварин Дніпровського державного аграрно-економічного університету.
ІЛЬЧУК Ігор Іванович, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри годівлі тварин та технології кормів ім. П. Д. Пшеничного Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Код та назва спеціальності: 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»

Шифр та назва галузі знань: 20 «Аграрні науки та продовольство»

Здобувач ступеня PhD: ОСІПЕНКО Інна Станіславівна

Тема дисертаційної роботи«Оптимізація біотехнології переробки субстрату для вермикультури та встановлення ефективності її застосування в годівлі курчат-бройлерів»

Науковий керівник – МЕРЗЛОВ Сергій Віталійович, доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри харчових технологій і технологій переробки продукції тваринництва Білоцерківського національного аграрного університету

Дата та час захисту: 28.02.2024 р. об 1000

Захист дисертації відбудеться за адресою: Білоцерківський національний аграрний університет, м. Біла Церква, пл. Соборна, 8/1, центральний корпус (конференц-зала).