Устинова Галина Леонідівна

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 27.821.010 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Устинової Галини Леонідівни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство» за спеціальністю 201 «Агрономія».

Склад разової спеціалізованої вченої ради:

Голова ради:
КАРПУК Леся Михайлівна, доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри землеробства, агрохімії та ґрунтознавства Білоцерківського національного аграрного університету.
Контактний телефон: +380679919117

Рецензенти:
ДУБОВИЙ Володимир Іванович, доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри загальної екології та екотрофології Білоцерківського національного аграрного університету.
САБАДИН Валентина Яківна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри генетики, селекції і насінництва с.-г. культур Білоцерківського національного аграрного університету.

Офіційні опоненти:
КИРИЛЕНКО Віра Вікторівна, доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник, виконуюча обов’язки заступниці директора з наукової роботи адміністративно управлінського відділу Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла.
МАРЧЕНКО Тетяна Юріївна, доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник, завідувачка відділу селекції сільськогосподарських культур Інституту кліматично орієнтованого сільського господарства.

Код та назва спеціальності: 201 «Агрономія»

Шифр та назва галузі знань: 20 «Аграрні науки та продовольство»

Здобувач ступеня PhD: УСТИНОВА Галина Леонідівна

Тема дисертаційної роботи: «Створення та оцінка вихідного матеріалу пшениці м’якої озимої адаптованого до умов Лісостепу України»

Науковий керівник – ЛОЗІНСЬКИЙ Микола Владиславович, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, завідувач кафедри генетики, селекції і насінництва сільськогосподарських культур Білоцерківського національного аграрного університету

Дата та час захисту: 30.08.2023 р. об 1000

Захист дисертації відбудеться за адресою: Білоцерківський національний аграрний університет, м. Біла Церква, пл. Соборна, 8/1, центральний корпус (конференц-зала).