Жарчинська Валерія Сергіївна

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 27.821.029 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації ЖАРЧИНСЬКОЇ Валерії Сергіївни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство» за спеціальністю 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

Склад разової спеціалізованої вченої ради:

Голова ради:
БІТЮЦЬКИЙ Володимир Семенович, доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри екології та біотехнології Білоцерківського національного аграрного університету
Контактний телефон: +380963747151

Рецензенти:
ЦЕХМІСТРЕНКО Оксана Сергіївна, доктор сільськогосподарських наук, доцент, професор кафедри харчових технологій і технологій переробки продукції тваринництва Білоцерківського національного аграрного університету.
ТРОФИМЧУК Алла Михайлівна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри іхтіології та зоології Білоцерківського національного аграрного університету.

Офіційні опоненти:
ФЕДОРОВИЧ Єлизавета Іллівна, доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач лабораторії розведення та селекції тварин Інституту біології тварин Національної академії аграрних наук України.
СЛЮСАР Микола Вікторович, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри біоресурсів, аквакультури та природничих наук Поліського національного університету.

Наказ про утворення разової спеціалізованої вченої ради

Код та назва спеціальності: 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»

Шифр та назва галузі знань: 20 «Аграрні науки та продовольство»

Здобувач ступеня PhD: ЖАРЧИНСЬКА Валерія Сергіївна

Тема дисертаційної роботи: «Удосконалення технології підрощення та розроблення кормової добавки для годівлі молоді австралійського червоноклешневого рака (Cherax quadricarinatus)».

Науковий керівник – ГРИНЕВИЧ Наталія Євгеніївна, доктор ветеринарних наук, професор, завідувач кафедри іхтіології та зоології Білоцерківського національного аграрного університету.

Дата та час захисту:
Захист дисертації відбудеться за адресою: Білоцерківський національний аграрний університет, м. Біла Церква, пл. Соборна, 8/1, центральний корпус (конференц-зала).

• Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації
  • Рецензія рецензента Цехмістренко О.С.
  • Рецензія рецензента Цехмістренко О.С., підписана КЕП
  • Рецензія рецензента Трофимчук А.М.
  • Рецензія рецензента Трофимчук А.М., підписана КЕП
  • Відгук офіційного опонента Федорович Є.І.
  • Відгук офіційного опонента Федорович Є.І., підписаний КЕП
  • Відгук офіційного опонента Слюсара М.В.
  • Відгук офіційного опонента  Слюсара М.В., підписаний КЕП
  • Рішення разової спеціалізована вчена рада про присудження ступеня доктора філософії
  • Наказ про видачу диплома доктора філософії

Відеозапис захисту дисертації