Семисал Анна Вікторівна

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 27.821.028 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації СЕМИСАЛ Анни Вікторівни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю 051 «Економіка».

Склад разової спеціалізованої вченої ради:

Голова ради:
ПАСКА Ігор Миколайович, доктор економічних наук, професор, декан економічного факультету Білоцерківського національного аграрного університету.
Контактний телефон: (04563) 5-59-57

Рецензенти:
САТИР Лариса Михайлівна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Білоцерківського національного аграрного університету.
КЕПКО Валентина Миколаївна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Білоцерківського національного аграрного університету.

Офіційні опоненти:
ШИЯН Наталія Іванівна, доктор економічних наук, доцент, професор кафедри менеджменту Національного технічного університету «Харківська політехніка».
КАРПЕНКО Віталій Леонідовичкандидат економічних наук, доцент, декан економічного факультету Хмельницького національного університету.

Наказ про утворення разової спеціалізованої вченої ради

Код та назва спеціальності: 051 «Економіка»

Шифр та назва галузі знань: 05 «Соціальні та поведінкові науки»

Здобувач ступеня PhD: СЕМИСАЛ Анна Вікторівна

Тема дисертаційної роботи: «Організаційно-економічний механізм функціонування ринку молока»

Науковий керівник – СВИНОУС Іван Вікторович, доктор економічних наук, професор, професор кафедри обліку і оподаткування Білоцерківського національного аграрного університету.

Дата та час захисту:
Захист дисертації відбудеться за адресою: Білоцерківський національний аграрний університет, м. Біла Церква, пл. Соборна, 8/1, центральний корпус (конференц-зала).

• Рецензія рецензента Сатир Л.М.
  • Рецензія рецензента Сатир Л.М., підписана КЕП
  • Рецензія рецензента Кепко В.М.
  • Рецензія рецензента Кепко В.М., підписана КЕП
  • Відгук офіційного опонента Шиян Н.І.
  • Відгук офіційного опонентаШиян Н.І., підписаний КЕП
  • Відгук офіційного опонента Карпенко В.Л.
  • Відгук офіційного опонента Карпенко В.Л., підписаний КЕП
  • Рішення спеціалізованої вченої ради про присудження ступеня доктора філософії
  • Наказ про видачу диплома доктора філософії

Відеозапис захисту дисертації