Тодосюк Тетяна Петрівна

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 27.821.014 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Тодосюк Тетяни Петрівни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 21 «Ветеринарна медицина» за спеціальністю 211 «Ветеринарна медицина».

Склад разової спеціалізованої вченої ради:
Голова ради:
НОВАК Віталій Петрович, доктор біологічних наук, професор кафедри анатомії та гістології домашніх тварин ім. П.О. Ковальського Білоцерківського національного аграрного університету.
Контактний телефон: +380976252930

Рецензенти:
ІЛЬНІЦЬКИЙ Микола Григорович, доктор ветеринарних наук, професор, завідувач кафедри анатомії та гістології домашніх тварин ім. П.О. Ковальського Білоцерківського національного аграрного університету.
БЕВЗ Ольга Сергіївна, кандидат ветеринарних наук, доцент кафедри анатомії та гістології домашніх тварин ім. П.О. Ковальського Білоцерківського національного аграрного університету.

Офіційні опоненти:
СЛЮСАРЕНКО Дмитро Вікторович, доктор ветеринарних наук, професор, завідувач кафедри хірургії та репродуктології Державного біотехнологічного університету.
МАЛЮК Микола Олексійович, доктор ветеринарних наук, доцент, завідувач кафедри хірургії і патофізіології ім. І.О. Поваженка Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Код та назва спеціальності: 211 «Ветеринарна медицина»

Шифр та назва галузі знань: 21 «Ветеринарна медицина»

Здобувач ступеня PhD: ТОДОСЮК Тетяна Петрівна

Тема дисертаційної роботи: «Клініко-експериментальне обґрунтування остеозаміщення кальцій-фосфатною керамікою, легованою германієм, за складних осколкових переломів кісток у собак»

Науковий керівник – РУБЛЕНКО Михайло Васильович, доктор ветеринарних наук, професор, академік НААН, завідувач кафедри хірургії та хвороб дрібних домашніх тварин.

Дата та час захисту: 19.12.2023 р. об 1000

Захист дисертації відбудеться за адресою: Білоцерківський національний аграрний університет, м. Біла Церква, пл. Соборна, 8/1, центральний корпус (конференц-зала).