Тітаренко Віктор Анатолійович

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 27.821.027 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації ТІТАРЕНКА Віктора Анатолійовича на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство» за спеціальністю 201 «Агрономія».

Склад разової спеціалізованої вченої ради:

Голова ради:
ГРАБОВСЬКИЙ Микола Борисович, доктор сільськогосподарських наук, професор, професор кафедри технологій у рослинництві та захисту рослин  Білоцерківського національного аграрного університету.
Контактний телефон: +380669272921

Рецензенти:
ХАХУЛА Валерій Семенович, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, декан агробіотехнологічного факультету Білоцерківського національного аграрного університету.
ПРАВДИВА Людмила Анатоліївна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри технологій у рослинництві та захисту рослин Білоцерківського національного аграрного університету.

Офіційні опоненти:
ЛЮБИЧ Віталій Володимирович, доктор сільськогосподарських наук, професор, професор кафедри харчових технологій Уманського національного університету садівництва.
ПАЛАМАРЧУК Віталій Дмитровичдоктор сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри рослинництва та садівництва Вінницького національного аграрного університету.

Наказ про утворення разової спеціалізованої вченої ради

Код та назва спеціальності: 201 «Агрономія»

Шифр та назва галузі знань: 20 «Аграрні науки та продовольство»

Здобувач ступеня PhD: ТІТАРЕНКО Віктор Анатолійович

Тема дисертаційної роботи: «Вивчення елементів технології вирощування павловнії в умовах Лісостепу України».

Науковий керівник – КАРПУК Леся Михайлівна, доктор сільськогосподарських наук, професор, професор кафедри землеробства, агрохімії та ґрунтознавства Білоцерківського національного аграрного університету.

Дата та час захисту:
Захист дисертації відбудеться за адресою: Білоцерківський національний аграрний університет, м. Біла Церква, пл. Соборна, 8/1, центральний корпус (конференц-зала).

• Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації
  • Рецензія рецензента Хахули В.С.
  • Рецензія рецензента Хахули В.С., підписана КЕП
  • Рецензія рецензента Правдивої Л.А.
  • Рецензія рецензента Правдивої Л.А., підписана КЕП
  • Відгук офіційного опонента Любича В.В.
  • Відгук офіційного опонента Любича В.В., підписаний КЕП
  • Відгук офіційного опонента Паламарчука В.Д.
  • Відгук офіційного опонента Паламарчука В.Д., підписаний КЕП
  • Рішення разової спеціалізованої вченої ради про присудження ступеня доктора філософії
  • Наказ про видачу диплома доктора філософії

Відеозапис захисту дисертації