Шевченко Максим Віталійович

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 27.821.023 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації ШЕВЧЕНКА Максима Віталійовича на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 21 «Ветеринарна медицина» за спеціальністю 211 «Ветеринарна медицина».

Склад разової спеціалізованої вченої ради:

Голова ради:
РУБЛЕНКО Ірина Олександрівна, доктор ветеринарних наук, доцент, завідувач кафедри мікробіології та вірусології Білоцерківського національного аграрного університету.
Контактний телефон: +380973985783

Рецензенти:
ГРИНЕВИЧ Наталія Євгеніївна, доктор ветеринарних наук, професор, завідувач кафедри кафедри іхтіології та зоології Білоцерківського національного аграрного університету.
ШАГАНЕНКО Раїса Володимирівна, кандидат ветеринарних наук, доцент, доцент кафедри паразитології та фармакології Білоцерківського національного аграрного університету.

Офіційні опоненти:
УШКАЛОВ Валерій Олександрович, доктор ветеринарних наук, професор, професор кафедри епізоотології, мікробіології і вірусології Національного університету біоресурсів і природокористування України.
ЗАЖАРСЬКИЙ Володимир Володимирович, кандидат ветеринарних наук, доцент, завідувач кафедри інфекційних хвороб тварин Дніпровського державного аграрно-економічного університету.

Код та назва спеціальності: 211 «Ветеринарна медицина».

Шифр та назва галузі знань: 21 «Ветеринарна медицина»

Здобувач ступеня PhD: ШЕВЧЕНКО Максим Віталійович

Тема дисертаційної роботи: «Staphylococcus pseudintermedius та Staphylococcus aureus: поширеність у тварин, мікробіологічна і молекулярно-генетична характеристика та антибіотикорезистентність».

Науковий керівник – ЦАРЕНКО Тарас Михайлович, кандидат ветеринарних наук, доцент, завідувач кафедри епізоотології та інфекційних хвороб Білоцерківського національного аграрного університету.

Захист дисертації відбудеться за адресою: Білоцерківський національний аграрний університет, м. Біла Церква, пл. Соборна, 8/1, центральний корпус (конференц-зала).

Захист дисертації відбудеться за адресою:

• Рецензія рецензента Гриневич Н.Є.
  • Рецензія рецензента Гриневич Н.Є., підписана КЕП
  • Рецензія рецензента Шаганенко Р.В.
  • Рецензія рецензента Шаганенко Р.В., підписана КЕП
  • Відгук офіційного опонента Ушкалова  В.О.
  • Відгук офіційного опонента Ушкалова В.О., підписаний КЕП
  • Відгук офіційного опонента Зажарського В.В.
  • Відгук офіційного опонента  Зажарського В.В., підписаний КЕП
  • Рішення разової спеціалізована вчена рада про присудження ступеня доктора філософії
  • Наказ про видачу диплома доктора філософії

Відеозапис захисту дисертації