Пантелеєнко Ольга Володимирівна

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 27.821.022 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації ПАНТЕЛЕЄНКО Ольги Володимирівни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 21 «Ветеринарна медицина» за спеціальністю 211 «Ветеринарна медицина».

Склад разової спеціалізованої вченої ради:

Голова ради:
РУБЛЕНКО Ірина Олександрівна, доктор ветеринарних наук, доцент, завідувач кафедри мікробіології та вірусології Білоцерківського національного аграрного університету.
Контактний телефон: +380973985783

Рецензенти:
ГОНЧАРЕНКО Володимир Петрович, кандидат ветеринарних наук, доцент, доцент кафедри паразитології та фармакології Білоцерківського національного аграрного університету.
АНДРІЙЧУК Андрій Віталійович, кандидат ветеринарних наук, доцент, доцент кафедри ветеринарно-санітарної експертизи та лабораторної діагностики Білоцерківського національного аграрного університету.

Офіційні опоненти:
СОРОКА Наталія Михайлівна, доктор ветеринарних наук, професор, професор кафедри фармакології, паразитології і тропічної ветеринарії Національного університету біоресурсів і природокористування України.
ЛЕВИЦЬКА Вікторія Андріївна, доктор ветеринарних наук, доцент, доцент кафедри інфекційних та інвазійних хвороб Закладу вищої освіти «Подільський державний університет».

Код та назва спеціальності: 211 «Ветеринарна медицина».

Шифр та назва галузі знань: 21 «Ветеринарна медицина»

Здобувач ступеня PhD: ПАНТЕЛЕЄНКО Ольга Володимирівна

Тема дисертаційної роботи: «Лайм-бореліоз собак в Україні (еколого-епізоотичні особливості, молекулярно-генетична характеристика збудника та удосконалення діагностики)».

Науковий керівникЦАРЕНКО Тарас Михайлович, кандидат ветеринарних наук, доцент, завідувач кафедри епізоотології та інфекційних хвороб Білоцерківського національного аграрного університету.

Дата та час захисту:

Захист дисертації відбудеться за адресою: Білоцерківський національний аграрний університет, м. Біла Церква, пл. Соборна, 8/1, центральний корпус (конференц-зала).

• Рецензія рецензента Гончаренка В.П.
  • Рецензія рецензента Гончаренка В.П., підписана КЕП
  • Рецензія рецензента Андрійчука А.В.
  • Рецензія рецензента Андрійчука А.В., підписана КЕП
  • Відгук офіційного опонента Сороки Н.М.
  • Відгук офіційного опонента  Сороки Н.М., підписаний КЕП
  • Відгук офіційного опонента Левицької В.А.
  • Відгук офіційного опонента Левицької В.А., підписаний КЕП
  • Рішення разової спеціалізована вчена рада про присудження ступеня доктора філософії
  • Наказ про видачу диплома доктора філософії

Відеозапис захисту дисертації