Василенко Олена Ігорівна

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 27.821.012 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Василенко Олени Ігорівни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 07 «Управління та адміністрування» за спеціальністю 073 «Менеджмент».

Склад разової спеціалізованої вченої ради:

Голова ради:
ВАРЧЕНКО Ольга Миронівна, доктор економічних наук, професор, проректор з наукової та інноваційної діяльності Білоцерківського національного аграрного університету.
Контактний телефон: +380676043412

Рецензенти:
ГРИНЧУК Юлія Сергіївна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту Білоцерківського національного аграрного університету.
РИБАК Надія Олексіївна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри економіки та економічної теорії Білоцерківського національного аграрного університету.

Офіційні опоненти:
ЗАГІРНЯК Денис Михайлович, доктор економічних наук, професор, керівник центру моніторингу якості освіти та академічної доброчесності Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.
БЯЛКОВСЬКА Оксана Антонівна, доктор економічних наук, професор, проректор з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності Заклад вищої освіти «Подільський державний університет».

Код та назва спеціальності: 073 «Менеджмент»

Шифр та назва галузі знань: 07 «Управління та адміністрування»

Здобувач ступеня PhD: ВАСИЛЕНКО Олена Ігорівна

Тема дисертаційної роботи: «Управління конкурентоспроможністю аграрних закладів вищої освіти на ринку освітніх послуг»