Контакти

Всі питання, які стосуються навчання в аспірантурі, його змісту, курує проректор з наукової та інноваційної діяльності, доктор економічних наук, професор Варченко Ольга Миронівна

(центральний корпус університету, площа Соборна, 8/1, ректорат, кабінет 26).

За всіма іншими питаннями, в тому числі термінів навчання, переведення, надання перерви у навчанні, стипендії, а також з побажаннями та зауваженнями в роботі відділу аспірантури та докторантури Ви можете звертатися до завідуючої відділу аспірантури та докторантури, кандидата сільськогосподарських наук, доцента Качан Лесі Михайлівни.

(центральний корпус, кабінет 101а).

Якщо Ви плануєте закордонну поїздку (наукове або навчальне стажування, участь у роботі семінарів, конференцій тощо) або цікавитися такими поїздками, то потрібно звернутися в Міжнародний навчально-науковий інвестиційний центр університету до Боньковського Олександра Антоновича, керівника центру.

(центральний корпус, тел.: +38 04563 5-25-87;

E-mail: mignarod@btsau.edu.ua).

Молодим чоловікам для оформлення відстрочки від призову на військову службу звертатися у військово-обліковий відділ до інженера мобілізаційного плану Веркопуло Тетяни Анатоліївни (центральний корпус, кабінет 10а).

З питаннями щодо вирішення конфліктних ситуацій та надання психолого-педагогічної допомоги аспіранти можуть звертатися до Центру вирішення конфліктних ситуацій та надання психолого-педагогічної допомоги Університету (корпус № 6, Олександрійський бульвар, 96, тел.: 04563 5-35-44, аудиторія 209) або скористатися скринькою довіри.

З питаннями допомоги у створенні Researcher ID, ORCID, Research Gate, Google Scholar, наповнення та застосування Publons, підборі видань для публікування статей у міжнародних журналах, що індексуються наукометричними базами Scopus/Web of Science Вам допоможуть працівники наукової бібліотеки університету:

Бачинська Неля Анатоліївна, директор бібліотеки,

Клімова Олена Вікторівна, бібліотекар І категорії

(центральний корпус, наукова бібліотека, E-mail: library.btsau@gmail.com).