Мої кроки під час навчання в аспірантурі

ЩО ПОТРІБНО РОБИТИ АСПІРАНТУ ПІД ЧАС НАВЧАННЯ В АСПІРАНТУРІ

Регулярно переглядати інформацію, що розміщується на сайті Аспірантури.

Відвідувати заняття, здавати заліки та іспити відповідно до навчального плану.

Двічі на рік (червень і листопад) проходити проміжну атестацію і планувати свою роботу на наступний рік навчання. Детальна інформація щодо проходження проміжної атестації представлена в Положенні «Про проходження здобувачами вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук проміжної атестації у Білоцерківському національному аграрному університеті».

Вести облік своїх здобутків: періодично оновлювати інформацію щодо публікацій, участі в конференціях, зберігати усі сертифікати, дипломи та інші підстави своїх наукових та академічних здобутків.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Якщо Ви працюєте, і Ваша робота за часом співпадає з навчанням, то необхідно завчасно узгодити свій навчальний графік з науково-педагогічними працівниками, які ведуть заняття.

Якщо Ви навчаєтеся за індивідуальним графіком і відправляєте виконані завдання викладачеві на електронну пошту, обов’язково уточніть чи отримав викладач Ваше завдання. Від цього може залежати Ваша успішність і Ваша стипендія.

Стипендія аспірантам виплачується лише при відсутності академічної заборгованості та виконанні індивідуального плану наукової роботи.

У рубриці «Шаблони заяв» на сайті аспірантури Ви знайдете бланки заяв, які Вам можуть знадобитися під час навчання.

Якщо Ви плануєте закордонну поїздку (наукове або навчальне стажування, участь у роботі семінарів, конференцій тощо), то її потрібно в обов’язковому порядку оформити у відділі зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Міжнародного навчально-наукового інвестиційного центру університету (центральний корпус університету, тел.: +38 04563 5-25-87; E-mail: mignarod@btsau.edu.ua).

Аспіранти, які навчаються за рахунок коштів фізичних осіб, мають пам’ятати, що оплату відповідно до угоди необхідно здійснювати до початку Вашого навчання (дати зарахування на навчання). Аспірантів, які не заплатили за навчання, ми зобов’язані відрахувати.

З питаннями щодо вирішення конфліктних ситуацій та надання психолого-педагогічної допомоги аспіранти можуть звертатися до Центру вирішення конфліктних ситуацій та надання психолого-педагогічної допомоги Університету (корпус № 6, Олександрійський бульвар, 96, тел.: 04563 5-35-44, аудиторія 209) або скористатися скринькою довіри.

БАЖАЄМО УСІМ ЦІКАВОЇ, ТВОРЧОЇ І ПЛІДНОЇ РОБОТИ ТА НАВЧАНЯ!