Я – аспірант

ЩО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ АСПІРАНТУ ВІДРАЗУ ПІСЛЯ ЗАРАХУВАННЯ НА НАВЧАННЯ

Ознайомитися з сайтом Аспірантури у розділі «Наукова діяльність». Всі основні новини, оголошення, розклад занять, графік сесій, зміни, нормативні документи розміщуються на сайті. Персональні повідомлення не здійснюються.

Ознайомитися з нормативно-правовою базою, яка регламентує освітню і наукову складові підготовки здобувачів вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня через аспірантуру.

Оформити посвідчення аспіранта.

Аспірантам, зарахованим до денної аспірантури за державним замовленням, для отримання стипендії потрібно оформити банківську картку. Для цього необхідно звернутися в одну із філій Приватбанку. Якщо Ви були нашим студентом, і стипендіальна банківська картка у Вас на руках і вона не закрита, необхідно підійти в бухгалтерію університету (кабінет 4) для узгодження.

Молодим чоловікам обов’язково підійти у військово-обліковий відділ (центральний корпус університету, кабінет 10а) для оформлення відстрочки від призову на військову службу. При собі необхідно мати паспорт, посвідчення призовника або військовий квиток і виписку з наказу про зарахування до аспірантури.

Познайомитися з завідуючим відділом аспірантури та докторантури, який буде супроводжувати Вас впродовж усього навчання в аспірантурі.