Контингент

фінансів, банківської справи та страхування

Хахула Богдан Валерійович

І.В. Свиноус

Організаційно-економічний механізм регулювання ринку продукції племінного свинарства (затверджена на засіданні вченої ради економічного факультету 12.10.2017 р., протокол № 3).

публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки

Рашид Ірфан

І.М. Паска

Підвищення інвестиційної привабливості сільського господарства Пакистану (затверджена на засіданні вченої ради економічного факультету 20.06.2018 р., протокол № 10).

Варченко Ольга Олександрівна

І.В. Свиноус

Організаційно-економічні засади функціонування агропродовольчих ланцюгів в Україні (затверджена на засіданні вченої ради економічного факультету 13.12.2018 р., протокол № 5).

фінансів, банківської справи та страхування

Виборна Вікторія Дмитрівна

Д.Ф. Крисанов

Формування соціального капіталу в агросфері України (затверджена на засіданні вченої ради економічного факультету 13.12.2018 р., протокол № 5).

публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки

Осипенко  Богдан Романович

Т.В. Сокольська

Формування механізмів державного управління аграрним сектором в умовах децентралізації влади та дерегуляції господарської діяльності (затверджена на засіданні вченої ради економічного факультету 21.11.2019 р., протокол № 4).

Литвин Аліна Василівна

І.В. Свиноус

Організаційно-економічний механізм регулювання соціальної відповідальності малого та середнього підприємництва у аграрному секторі

Семисал  Анна Вікторівна

І.В. Свиноус

Організаційно-економічний механізм формування та функціонування ринку молока (затверджена на засіданні вченої ради економічного факультету 21.11.2020 р., протокол № 5).