Контингент

економічний

Свиноус Надія Іванівна

О.М. Варченко

Управління інвестиційною діяльністю сільськогосподарських підприємств (затверджена на засіданні вченої ради економічного факультету 20.12.2017 р., протокол № 5).

Шупик Сергій Миколайович

О.М. Варченко

Стратегічне управління розвитком молочного скотарства у сільськогосподарських підприємствах (затверджена на засіданні вченої ради економічного факультету 30.11.2017 р., протокол № 4).

обліку і оподаткування

Захаренко Микола Миколайович

І.В. Свиноус

Формування системи ресурсозбереження на сільськогосподарських підприємствах  (затверджена на засіданні вченої ради економічного факультету 20.06.2018 р., протокол № 10).

публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки

Довгуша Руслан Олександрович

доктор економічних наук, професор, академік
 А.С. Даниленко

Формування системи соціальної корпоративної відповідальності аграрними підприємствами (затверджена на засіданні вченої ради економічного факультету 13.12.2018 р., протокол № 10).

Чітчуї Тумені Арманд Анасіє

О.М. Варченко

Удосконалення маркетингового забезпечення діяльності сільськогосподарських підприємств Республіки Камерун (затверджена на засіданні вченої ради економічного факультету 13.12.2018 р., протокол № 5).

Бачинський Роман Леонідович

О.М. Варченко

Організаційно-економічне забезпечення еколого-орієнтованої діяльності сільськогосподарських підприємств України (затверджена на засіданні вченої ради економічного факультету 12.06.2019 р., протокол № 10).

публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки

Гордієнко Юрій Петрович

А.С. Даниленко

Організаційно-економічні засади розвитку фермерських господарств в Україні» (затверджена на засіданні вченої ради економічного факультету 23.09.2020 р., протокол № 3).