Контингент аспірантів

Олег
Генадійович
С.А. Власенко
Удосконалення методів контролю репродуктивної функції сук і кішок  (затверджена на засіданні вченої ради факультету ветеринарної медицини 30.11.2023 р., протокол № 4)
акушерства і біотехнології репродукції  тварин
Случ
Олексій
Валерійович
С.А. Власенко
Оцінка репродуктивного здоровя молочного стада та методи інтенсивного відтворення корів (затверджена на засіданні вченої ради факультету ветеринарної медицини 30.11.2023 р., протокол № 4)
паразитології та фармакології
Чернай
Дарина
Сергіївна
доктор ветеринарних наук, професор
С.В. Рубленко
Клініко-експериментальне обґрунтування застосування антибактеріальних і протизапальних засобів за хірургічної інфекції у тварин (затверджена на засіданні вченої ради факультету ветеринарної медицини 30.11.2023 р., протокол № 4)
Мусієць
Ірина
Володимирівна
доктор ветеринарних наук, доцент
І.О. Рубленко, О.М.Чечет
Експериментальне обгрунтування поширеності антибіотикорезистентних штамів бактерій у рибі та рибній продукції на території України (затверджена на засіданні вченої ради факультету ветеринарної медицини 30.11.2023 р., протокол № 4).
пропевдевтики та медицини внутрішніх хвороб тварин і птиці ім. В.І. Левченка
Гоцуляк
Максим
Миколайович
доктор ветеринарних наук, професор
В.В. Сахнюк
Удосконалення методів контролю репродуктивної функції сук і кішок (затверджена на засіданні вченої ради факультету ветеринарної медицини 30.11.2022 р., протокол № 4).
Болібрух
Марія
Олегівна
І.О. Рубленко
Визначення мікрофлори та резистентності до антимікробних препаратів за діареї у свиней (затверджена на засіданні вченої ради факультету ветеринарної медицини 30.11.2022 р., протокол № 4).
Боярчук
Валерія
Сергіївна
Т.М. Царенко
Удосконалення діагностики, лікування та профілактики інфекційного перитоніту котів (затверджена на засіданні вченої ради факультету ветеринарної медицини 30.11.2022 р., протокол № 4).
Чемеровська
Ірина
Олегівна
І.О. Рубленко
Бактеріологічна аутентифікація ентеробактерій у фекаліях диких і свійських тварин та їх антибіотикорезистентність (затверджена на засіданні вченої ради факультету ветеринарної медицини 30.11.2021 р., протокол № 4).
Шевченко
Максим
Віталійович
Т.М. Царенко
Значення мікроорганізмів у етіології і патогенезі ураження епітеліальних тканин у собак і котів (затверджена на засіданні вченої ради факультету ветеринарної медицини 28.10.2020 р., протокол № 4).
Пантелеєнко
Володимирівна
Т.М. Царенко
Еколого-епізоотологічний моніторинг, вдосконалення діагностики, лікування та профілактики Лейм-бореліозу у тварин (затверджена на засіданні вченої ради факультету ветеринарної медицини 28.10.2020 р., протокол № 4).