НАУКА ТА ІННОВАЦІЇ

Наукова співпраця

 

Наукова співпраця учасників освітнього процесу на факультеті ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ

Наукова співпраця є однією з основних складових щодо забезпечення процесу підготовки здобувачів третього освітнього рівня, яка здійснється на факультеті ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ з рядом вітчизняних і зарубіжних наукових установ на основі підписаних угод про співпрацю, а саме з учасниками проєкту «Поліпшення навичок з лабораторної практики у фахівців агропромислового сектору Східної Європи» (учасники: Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта», Сумський НАУ, Одеська національна академія харчових технологій, НУБІП України, Львівський НАУ ветеринарної медицини та біотехнології ім. С.З. Гжицького, Державний науково-дослідний інститут лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, ДП «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції»). Для здійснення академічних обмінів аспірантами та їх науковими керівниками, наукової співпраці університетом підписані угоди з Ліонською національною ветеринарною школою VetagroSup (м. Ліон, Франція), Університетом ветмедицини та фармацевтики (м. Кошице, Словаччина), Університетом ім. Федеріко II (м. Неаполь, Італія), Університетом сільськогосподарських наук та ветеринарної медицини Cluj-Napoca (Румунія), Ondokuz Mays University та Afyon Kocatepe University (Туреччина), Університетом м. Загреб (Хорватія), Академією сільськогосподарських наук Грузії (м. Тбілісі), Вашингтонським державним університетом ім. Пулмена (США), Казахським НАУ (м. Алмати). 

Аспіранти залучаються до міжнародної наукової спільноти шляхом безпосередньої або дистанційної участі в міжнародних наукових конференціях і семінарах по спеціальності (Вітебська державна академія ветеринарної медицини, Республіка Білорусь, університет ветеринарної медицини і фармації, м. Кошице, Словаччина, факультет ветеринарної медицини університету м. Загреб, Хорватія).

Аспіранти та їх наукові керівники долучаються до участі в проєкті Європейського Союзу Еразмус+ напряму К2: Розвиток потенціалу вищої освіти «Поліпшення навичок з лабораторної практики у фахівців агро-продовольчого сектору Східної Європи» шляхом залучення до практичних тренінгів, проведення наукових досліджень на базі лабораторій, створених в рамках цього проєкту.

В рамках міжнародної співпраці ЗВО та Чеського університету природничих наук (м. Прага), а саме міжнародного україно-чеського проєкту «Міжуніверситетська співпраця як інструмент підвищення якості обраних університетів України» здобувачі PhD та їх наукові керівники мають можливість бути дотичними до всіх активностей, які передбачено цим проєктом: пройти безкоштовний курс з академічного письма англійською мовою в рамках проєкту «Платформа AgriSciences для посилення наукового потенціалу закладів вищої освіти України», долучитися разом із науковцями інших ЗВО України до проєкту «Розширення наукового потенціалу та співпраці українських університетів у сфері аграрних наук».