212 Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза - гарант професор Н.М. Богатко

ГАРАНТ З ПІДГОТОВКИ PhD ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 212
«ВЕТЕРИНАРНА ГІГІЄНА, САНІТАРІЯ ТА ЕКСПЕРТИЗА»

доктор ветеринарних наук, професор
БОГАТКО НАДІЯ МИХАЙЛІВНА

Посада в університеті:

Завідувачка кафедри ветеринарно-санітарної експертизи та лабораторної діагностики Інституту післядипломного навчання керівників і спеціалістів ветеринарної медицини.

Початок роботи в університеті:

1993 рік.

Освіта

Білоцерківський сільськогосподарський інститут ім. П.Л. Погребняка, 1986 р., факультет ветеринарної медицини (спеціальність – лікар ветеринарної медицини).

Наукові ступені та вчені звання

Кандидат ветеринарних наук (16.00.09 – ветеринарно-санітарна експертиза). Кандидатську дисертацію на тему: «Ветеринарно-санітарна оцінка яловичини з ознаками NOR, PSE, DFD та удосконалення методів визначення її свіжості» захистила у 2006 р. в Львівського національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького.

Доктор ветеринарних наук (16.00.09 – ветеринарно-санітарна експертиза). Докторську дисертацію на тему: «Теоретичне та експериментальне обґрунтування застосування експресних методик виявлення хімічних небезпечних факторів мʼяса забійних тварин» захистила 2021 р. в Національному університеті біоресурсів і природокористування України.

Вчене звання доцента кафедри ветеринарно-санітарної експертизи присвоєно в 2010 р.

Вчене звання професора кафедри ветеринарно-санітарної експертизи та лабораторної діагностики присвоєно в 2024 р.

Наукові інтереси:

1. Розроблення та впровадження експресних та оптимізованих методик контролювання безпечності та якості харчових продуктів та кормів.

2. Ризик-орієнтований контроль безпечності та якості харчових продуктів та кормів для тварин на потужностях з їх виробництва та обігу.

3. Судово-ветеринарна експертиза харчових продуктів.

Ідентифікація науковця:

ORCID: https://orcid.org/0000-0002-1566-1026

Researcher ID: ENH-5324-2022

Scopus Author ID: 57884935900

Google Scholar: Богатко Надія Михайлівна (Nadiia Bohatko) https://scholar.google.com/citations?view_op=list_works&hl=uk&user=LLzWqagAAAAJ

Контактна інформація:

е-mail: nadiyabogatko@ukr.net