204 Технології виробництва та переробки продукції тваринництва - гарант професор О.І. Соболєв

ГАРАНТ З ПІДГОТОВКИ PhD ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ
204 «ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА І ПЕРЕРОБКИ ПРОДУКЦІЇ ТВАРИННИЦТВА»
доктор сільськогосподарських наук, професор

СОБОЛЄВ ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ

Посада в університеті:

професор кафедри технології виробництва продукції птахівництва та свинарства.

Початок роботи в університеті:

з 1988 року.

Освіта

Харківський зооветеринарний інститут ім. М.М. Борисенка, 1985 рік. Спеціальність – “Зоотехнія”.

Наукові ступені та вчені звання

Кандидат сільськогосподарських наук (06.02.02 – годівля сільськогосподарських тварин та технологія кормів). Кандидатську дисертацію на тему: Розробка оптимальних рівнів марганцю та селену в комбікормах для індичок” захистив у 1993 році в Українському державному аграрному університеті.

Доктор сільськогосподарських наук (06.02.02 – годівля сільськогосподарських тварин та технологія кормів). Докторську дисертацію на тему: “Розроблення норм введення селену в комбікорми для птиці м’ясного напрямку продуктивності” захистив у 2015 році в Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.

Вчене звання доцента кафедри дрібного тваринництва присвоєно в 2001 році.

Вчене звання професора кафедри технології виробництва продукції птахівництва та свинарства присвоєно у 2020 році.

Наукові інтереси:

Мікромінеральне живлення сільськогосподарської птиці

Ідентифікація науковця:

– ORCID: 0000-0003-3239-0560

– Web of Science Researcher ID: B-6684-2019

– ScopusAuthor ID: 57208012088

– GoogleScholar: https://scholar.google.com.ua/citations?hl=ru&user=s3EyhcEAAAAJ

Контактна інформація:

e-mail: sobolev_a_i@ukr.net